شورای گسترش آموزش عالی با راه اندازی چهار رشته جدید کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی ، تحقیقات آموزشی، برنامه ریزی درسی و برنامه ریزی آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری موافقت کرد.  
به گزارش روز سه شنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) با پیگیری های مستمر دکتر نیاز آذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و معاونت آموزشی دانشگاه ۴ رشته جدید کارشناسی ارشد به مجموعه رشته های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری افزوده شد.
احمد مظفری مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در گفتگو با خبرنگار ایسکانیوز گفت : شورای گسترش آموزش عالی با راه اندازی چهار رشته جدید کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی ، تحقیقات آموزشی، برنامه ریزی درسی و برنامه ریزی آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری موافقت نمود که در این راستا رشته های مذکور در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۸۸ قرار گرفته است با تصویب چهار رشته جدید تعداد رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری به ۸ رشته رسید .
وی افزود رشته روانشناسی تربیتی با کد ۲۰۷۰۲ رشته تحقیقات آموزشی با کد ۲۰۶۲۰ ، رشته برنامه ریزی درسی با کد ۲۰۶۰۳ و رشته برنامه ریزی آموزشی با کد ۲۰۶۱۴ در دفترچه ثبت نام ارائه شده است که داوطلبان می توانند ثبت نام کنند .
مظفری تاکید کرد : ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی از دوم بهمن ماه آغاز و تا 15 بهمن ماه ۸۷ ادامه دارد و بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای 17 تا 19 اردیبهشت ماه سال 88 در 249 رشته برگزار می‌شود. مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری تصریح نمود : کلیه فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی و یا شاغلین به تحصیل در سال آخر این مقطع مشروط به نداشتن منع از لحاظ مقررات نظام وظیفه عمومی می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند و هر داوطلب می‌تواند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن رشته مقطع کارشناسی خود با رعایت ضوابط دفترچه راهنما یک رشته تحصیلی را انتخاب و در فرم اینترنتی وارد کند. البته رشته‌های گروه علوم پزشکی شامل رشته آموزش پرستاری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی از این شرط مستثنی هستند و داوطلبان این رشته‌ها لازم است دارای مدرک متجانس با رشته انتخابی باشند.
مظفری افزود : داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان، بسیجیان فعال و جهادگران رزمنده لازم است قبل از ثبت‌نام با مراجعه به پایگاه‌های مقاومت بسیج و یا مراکز سپاه نسبت به دریافت کدرهگیری جهت استفاده از این امتیاز اقدام کنند. همچنین داوطلبان استفاده از سهمیه آزادگان، جانبازان و شاهد باید قبل از ثبت نام با مراجعه به پایگاه اینترنتی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن ارائه درخواست استفاده از تسهیلات کد رهگیری دریافت کنند.
وی هزینه دریافت کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد را 28 هزار تومان اعلام نمود و گفت : داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته با مراجعه به دفاتر پستی و تهیه دفترچه راهنما و کارت اعتباری ثبت نام با مراجعه به پایگاه ثبت نام الکترونیکی مرکز آزمون می‌توانند ثبت نام کنند. 


+ نوشته شده در  سه شنبه یکم بهمن ۱۳۸۷ساعت 12:14  توسط روابط عمومی  |