دکتر سید رمضان شجاعی نماینده منتخب مردم ساری در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی که در جمع مسئولان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی ساری سخن می گفت با گرامیداشت روز امامت و ولایت صاحب العصر و الزمان حضرت مهدی (عج) و نوروز طبیعت از حماسه بزرگ ۲۴ اسفند به عنوان حماسه ای بزرگ  و جاویدان در دفتر انقلاب اسلامی یاد کرد و از حضور شکوهمند استادان و دانشجویان و بویژه مردم شریف مرکز استان در انتخابات تشکر کرد وی که بدون اطلاع قبلی در جمع کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی ساری و در مجتمع فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافته بود با اشاره به پیشرفتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت : واقعیت اینست که دانشگاه آزاد اسلامی ساری در سایه مدیریت قاطع و توانمند امروز به عنوان نماد قدرت مدیریت و توسعه نگری در استان تبدیل شده است ونقش خود را در گسترش فرهنگ و نهادینه کردن علم و دانش و پژوهش روز بروز بهتر محقق می کند وی افزود من در جلسه شما کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی ساری بدون اطلاع قبلی آمدم تا بگویم من از جنس و سنخ دانشگاه هستم و بسیار خوشحالم که خود نیز در فرایند شکل گیری و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی نقش داشته و امروز هم به شما همکاران عزیز می گویم که مدافع حریم پاک و مقدس دانشگاه آزاد اسلامی خواهم بود دکتر شجاعی در ادامه به نقش مدیریت دکتر نیاز آذری در دستیابی به این موفقیتها اشاره کرد و تاکید کرد دکتر نیاز آذری انسان بزرگی است و هر جا که باشد کارهای بزرگ انجام می دهد و امروز ما در هیچ جای استان و ساری چنین فعالیتهایی را ضمن سرعت در کار و دقت در کار و توسعه و رشد همه جانبه شاهد نیستیم وی تاکید کرد دانشگاه آزاد اسلامی ساری در منطقه شمال بی نظیر و بی مانند است و این امر در سایه جرآت و جسارت و تصمیم گیری کلان دکتر نیاز آذری محقق شده است


+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 15:14  توسط روابط عمومی  | 

جلسه هم انديشي معاون آموزشي با مديران گروه هاي آموزشي واحد ساري با حضور دكتر موتمني معاون پژوهش ، دكتر فغاني معاون اداري و مالي ، اسفندياري معاون امورسما و روساي دانشكده ها در سالن اجتماعات دفتر مركزي برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در اين نشست ابتدا دكتر مظلومي معاون آموزش گزارش كوتاهي از مراحل تصويب دانشكده علوم انساني ، برنامه ريزي جهت انتخاب واحد ترم تابستان ، آيين نامه انظباطي و... ارائه كرد . سپس حاضرين در ارتباط با مسائل مختلف آموزش به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری


+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم اسفند 1386ساعت 18:21  توسط روابط عمومی  | 

دکتر کیومرث نیاز آذریدکتر کیومرث نیاز آذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در گفتگو با خبرنگار ما حضور همه جانبه و آگاهانه مردم را در انتخابات  بسیار مهم و تاثیر گذار خواند و گفت : حضور گسترده و آگاهانه مردم در پای صندوقهای رای  کشور و انقلاب را در مقابل هر گونه تعرض بیگانه بیمه می کند و نشانگر حمایت همه جانبه مردم از نظام و دستاوردهای آن است و انتخابات صحنه نمایش اقتدار جمهوری اسلامی است و نظام هم موظف است زمینه را بگونه ای فراهم کند تا مردم بتوانند خواسته های بحقشان را با انتخاب نمایندگانی اصلح و شایسته محقق نمایند .
وی انتخابات را عرصه تصمیم گیری و تصمیم سازی مردم برای تشکیل مجلسی مقتدر و کارآمد دانست و ابراز امیدواری نمود تا همه مردم برای تداوم راه امام و شهداء و برای استحکام پایه های نظام در عرصه حساس و تعیین کننده انتخابات مشارکت گسترده داشته باشند .
دکتر نیاز آذری  به ویژگیهای یک نماینده اصلح اشاره کرد و گفت : نماینده باید پای بند به اسلام ، آرمانهای حضرت امام و رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد و علاوه بر تعهد و تخصص توان انجام مسئولیت  مهم نمایندگی را داشته باشد و در جهت منافع ملت و توسعه و بالندگی کشور تصمیم بگیرد .
وی تصویب قانون برای رشد و توسعه کشور و رفاه حال مردم و نظارت براجرای قوانین تصویب شده را رسالت و مسئولیت اصلی نماینده مجلس خواند و با اشاره به نقش فرهیختگان جامعه در انتخابات گفت : نقش فرهیختگان و دانشگاهیان در عرصه انتخابات بسیار سنگین تر است به دلیل آنکه آنان  مسائل جامعه را خوب می دانند و این اطلاعات و مسائل را باید خوب به جامعه منتقل کنند تا افراد بتوانند نمایندگان صالح و اصلح و اهل فکر و تجربه را شناسایی و به  آنان رای دهند .
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به نقش نمایندگان مازندران در توسعه استان اشاره کرد و تاکید کرد نقش نمایندگان در توسعه استان نقش محوری و کلیدی است و اگر نمایندگان خوب انتخاب شوند می توانند با استفاده از راهکارهای قانونی توسعه استان را تسریع کنند و زمینه توسعه  استان را فراهم نمایند .


+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم اسفند 1386ساعت 13:35  توسط روابط عمومی  | 

 انجمن علمي ترويج و آموزش کشاورزي با همکاری حوزه معاونت پژوهشی سخنرانی علمی تحت عنوان « نقش آموزش و ترويج در توسعه روستايي » را با حضور دکتر همايون موتمني معاون پژوهشي ، مهندس غنودي رييس دانشکده فني مهندسي ، دين پناه مدير گروه رشته ترويج و آموزش کشاورزي ، رضايي مدير پژوهش ،مسئولان سازمان کشاورزی و جمعي از دانشجويان گروه کشاورزي واحد ساري در سالن همايش هاي اين دانشکده برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در اين نشست ابتدا دين پناه مدير گروه رشته ترويج و آموزش کشاورزي ضمن تقدير از حوزه معاونت پژوهشي جهت همکاري با انجمن علمي اين گروه ، گزارشي از اهداف برگزاري سخنراني بيان کرد . سپس ابطالي محقق و نماينده مرکز تحقيقات کشاورزي و منابع طبيعي استان مازندران ضمن معرفي فعاليت هاي اين مرکز با اشاره به اهميت تحقيق کاربردي اظهار داشت :بخش اعظم طرح هايي که در مراکز تحقيقات کشاورزي و منابع طبيعي استانها انجام مي شود از اين نوع مي باشد که در آن هر نوع کاوش اصيل به منظور کسب دانش علمي و فني است که براي آن کاربرد مشخصي مد نظر مي باشد. وي افزود: نتايج تحقيقات کاربردي اساسا جهت افزايش کارايي يک يا چندين محصول ، نظام ها ، عمليات ، روش ها و سيستم ها بکار مي رود و نتايج آن نيز در مجلات ، کتب ، کنگره و مجامع علمي منتشر مي شود.

گفتني است در ادامه رعيت پناه رييس تاپيک در ارتباط با نقش ترويج در توسعه روستايي و استراتژي هاي توسعه روستايي و فاتحي رييس تات نیز در زمينه اهداف و انتظارات برنامه چهارم توسعه از بخش کشاورزي استان مازندران توضيحاتي ارائه نمودند.


+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم اسفند 1386ساعت 9:46  توسط روابط عمومی  | 

 تيم كاراته دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساري با درخشش در مسابقات قهرماني منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامي كه با حضور 90 كاراته كار در غالب ده تيم منطقه 3 ( گيلان و مازندران ) برگزار شد در سكوي سوم ايستاد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در اين دوره از مسابقات كه به ميزباني واحد آمل در سالن پيامبر اعظم (ص) برگزار گرديد تيم واحد ساري در كاتاي انفرادي با كسب 2 مدال طلا ، يك نقره و 5 برنز توانست پس از تيم هاي رشت و قائمشهر مقام سوم رقابتها را از آن خود كند . گفتني است حضور كاراته‌كاهاي قهرمان كشور و مدال‌آور استان كه در واحدهاي دانشگاهي منطقه سه تحصيل مي‌كنند سطح كيفي مسابقات را افزايش داد. همچنين نفرات برتر اين مسابقات در قالب تيم منتخب منطقه سه كشور براي مسابقات قهرماني كشور اعزام خواهند شد.


+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم اسفند 1386ساعت 9:42  توسط روابط عمومی  | 

 با تلاش مجدانه رييس واحد، كوشش كاركنان و اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساري دانشكده علوم انساني به تصويب دفتر امور حقوقي و تشكيلات و روشهاي سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي رسيد.

به گزارش خبرنگار آنا دكتر عين ا... مظلومي معاون آموزشي واحد ساري بابيان اين مطلب افزود : اين دانشكده متشكل از  گروه هاي آموزشي روانشناسي ، علوم تربيتي ( مديريت آموزشي ) و الهيات و معارف اسلامي است .

وي خاطر نشان كرد :  با توجه به گسترش امكانات و فضاي آموزشي مناسب اخذ مجوز دانشكده فني مهندسي و علوم پزشكي از برنامه هاي آتي اين دانشگاه است كه اميدواريم  اين امر نيز با تلاش همكاران و مديريت توانمند دكتر كيومرث نياز آذري رييس واحد ساري بزودي تحقق يابد.

گفتني است دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساري هم اكنون داراي 8000 دانشجو  است كه در مقاطع كارداني ، كارشناسي ، كارشناسي ارشد و دكتري در 54 رشته مشغول تحصيل مي باشند.


+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم اسفند 1386ساعت 13:8  توسط روابط عمومی  | 

احمد مظفری  mozafary    mozafari مهدی باقریان دبیر کل کنفرانس بین المللی روابط عمومی با اهدا لوح ویژه از زحمات احمد مظفری مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در جهت فعالیت در عرصه روابط عمومی تقدیر نمود
در بخشی از این لوح آمده است :  تلاش برای تسهیل در برقراری  ارتباط با مردم و همت گماردن برای تنویر اذهان مخاطبان در جهت رسیدن به تعامل و رضایتمندی آنان کاری مهم و هنری است در خور ستایش که تحقق آن در عرصه خطیر هنر هشتم به مدد درایت و تدبیر سعی و کوشش مجدانه شما صورت گرفته است
این لوح  نشانی برای ارج نهادن به تلاش های بی شائبه شما در عرصه روابط عمومی است
قابل ذکر است چندی قبل نیز دبیرخانه همایش روابط عمومی الکترونیک با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از زحمات احمد مظفری در جهت توسعه روابط عمومی الکترونیک و گسترش فرهنگ روابط عمومی در دنیای مجازی تقدیر نموده است  دریافت لوح تقدیر از انجمن متخصصان روابط عمومی بخشی دیگر از موفقیتهای مظفری در عرصه فعالیت در روابط عمومی است


+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اسفند 1386ساعت 10:14  توسط روابط عمومی  | 

طی حکمی از سوی  دکتر  عبدا... جاسبی ریاست عالیه دانشگاه دکتر سید عسکری حسینی مقدم به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بهشهر منصوب شد .

مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر با حضور دکتر میرشفیعی دبیر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر نیازآذری رئیس  دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری ، نماینده دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان مازندران و جمعی از مسئولین محلی در  دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر برگزار گردید در این مراسم دکتر کیومرث نیاز آذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و دکترمیرشفیعی دبیر منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی در مورد برنامه ها و فعالیتهای دانشگاه آزاد اسلامی و انتظاراتشان از رئیس جدید دانشگاه مطالبی بیان داشتند در این مراسم دکتر حسینی مقدم به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی شد و از خدمات  قربان اسلامی راد تقدیر بعمل آمد .

 شایان ذکر است  دکتر حسینی مقدم عضو هیات علمی واحد ساری طی مدت 7 سال به عنوان معاون امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری خدمات ارزنده ای را به دانشجویان این واحد دانشگاهی ارائه نمودند.


+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم اسفند 1386ساعت 9:28  توسط روابط عمومی  | 

کارگاه تبيين خدمات دانشگاه آزاد اسلامي با حضور دکتر کيومرث نيازآذري رييس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری ، دکتر ابراهيم حلاجيان نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در امور تشکل های سیاسی اسلامی اساتید مازندران و رييس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر ، دکتر فغاني معاون اداري و مالي ، روساي دانشکده ها و جمعي از کارکنان و اساتيد واحد ساري جهت بحث و بررسي پیرامون خدمات دانشگاه  آزاد اسلامي در سالن همايش هاي دانشکده فني و مهندسي واحد ساري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری  دراين کارگاه  ابتدا دکتر فغاني معاون اداري و مالي واحد ساري در ارتباط با  ، نحوه اداره ، چارت سازماني ، اساسنامه ، لزوم تاسيس  و مسائل مالي دانشگاه آزاد اسلامي توضيحاتي بيان کرد.وي اظهار داشت : بودجه  هر واحد دانشگاهي از محل شهريه دانشجويان همان واحد دانشگاهي تامين مي شود که علاوه بر پرداخت هزينه هاي جاري و عمراني ، 5 درصد آن به صندوق پژوهشي جهت اجراي طرح هاي تحقيقاتي ، بورسيه ، خريد منابع کتابخانه و...واريز مي گردد . همچنين  دو درصد شهريه دانشجويان نيز  در اختيار صندوق رفاه دانشجويي قرار مي گيرد تا  بصورت وام هاي کوتاه مدت ، ميان مدت و بلند مدت به دانشجويان پرداخت شود.

دکتر ابراهيم حلاجيان نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در امور تشکل های سیاسی اسلامی اساتید مازندران اهميت برگزاري کارگاه تبیین خدمات دانشگاه آزاد اسلامی را برشمرد وگفت : با برنامه ريزي جهت آموزش کارکنان ، اساتید و دانشجویان مي توان در جهت رفع شبهه افکني  و ايجاد تعصب سازماني گام هاي موثري برداشت تا  آنها  بتوانند با آگاهي از کارکردهای آموزشی ، پژوهشی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و مالی اداری دانشگاه بخوبي از دانشگاه دفاع نمايند.وي با بيان اين مطلب که دانشگاه آزاد اسلامي را بايد به عنوان فرصت نگاه کرد نه تهديد خاطر نشان کرد: ما بايد علاوه بر توجه به کارکرد آشکار تاسيس اين دانشگاه به کارکرد پنهان آن نيز توجه کنيم . دانشگاه آزاد اسلامي علاوه بر  تغيير لايه هاي اجتماعي در سبد درآمدي خانواده ها  نيز با تربيت نيروي متخصص ، جذب اعضاي هيئت علمي و کارکنان بسيار موثر بوده است .

دکتر کیومرث نیازآذری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری نیز در این کارگاه آموزشی  دانشگاه آزاد اسلامی را مدل موفق برای ارائه  آموزش مناسب و استاندارد خواند و افزود : دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون علیرغم سابقه کم نسبت به دانشگاه های دیگر از هر نظر جلو افتاده است و دارای  اعتبار بین المللی است . وی افزود : امروز هیچ چیزی سد راه ما  نیست و وجود رقبا سبب افزایش انگیزه ما می شود و با حمایت و دلگرمی که نزد همکاران وجود دارد در جهت ارتقای کمی و کیفی دانشگاه گام بر می داریم.دکتر نیازآذری از بی تفاوتی بعنوان مهمترین چالش در دانشگاه آزاد اسلامی یاد کرد و افزود : با توجه به رقابتی که وجود دارد آنچه که امروز برای دانشگاه آزاد اسلامی  با اهمیت است جذب دانشجو با ارائه آموزشی مناسب و با بهره گیری از امکانات و تجهیزان مناسب آموزشی و کمک آموزشی است و دانشگاهی موفق است بتواند در این عرصه خدمات مطلوبی ارائه نماید .
قابل ذکر است در پایان این کازگاه آموزشی مسئولین به سئوالات مختلف حاضران پاسخهای لازم را دادند

دکتر نیاز آذری   دکتر حلاجیان

 


+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم اسفند 1386ساعت 12:19  توسط روابط عمومی  |